1. Головна
  2. Рішення
  3. Мобільна розробка
  4. Мобільний консалтинг

Мобільний консалтинг

PNN Soft - кращий консультант з розробки додатків з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Ми впровадили послуги з розробки мобільних застосунків для різних галузей бізнесу. Ми надаємо послуги мобільного консалтингу як індивідуальну послугу, так і в рамках повного циклу розробки.

page main image

Ми пропонуємо рішення в галузі мобільного консалтингу для різних галузей бізнесу

Наш 20-річний досвід у галузі консалтингу з розробки мобільних додатків включає проведення аудиту застосунків, розробку їх з нуля, а також консультації з питань сумісності з пристроями. Фахівці PNN Soft надають консультації компаніям на всіх етапах розробки, тестування, проєктування, супроводу та підтримки мобільних додатків. Для розробки під iOS команди PNN Soft використовують Swift і Objective-C, а для розробки під Android - Kotlin і Java.

Наша професійна оцінка може бути відмінним стартовим пунктом, якщо ви тільки починаєте процес розробки. Команда PNN Soft із задоволенням проведе техніко-економічне обґрунтування або аналіз коду для вебсайту, настільних чи мобільних додатків.

Переваги консультування PNN щодо програмної розробки

Розробка прототипу

Щоб отримати загальну згоду на проєктування та набору функцій, ми надаємо послуги з proof of concepts. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ми будемо коригувати кожен компонент і одиницю вашого майбутнього проєкту, поки ми не будемо відповідати заявленим вимогам і завданням.

UX та UI дизайн, заснований на дослідженнях

Ми спеціалізуємося на розробці та тестуванні UX/UI, забезпечуючи тим самим зручність мобільної взаємодії. Для клієнтів, які ще не мають готової концепції дизайну, ми створюємо адаптивні UI mock-ups засновані на UX схемах.

Консалтингова компанія PNN Soft: ми розробляємо ефективні мобільні програми з нуля

PNN Soft надає консультації підприємствам та приватним підприємцям щодо розробки мобільних додатків. Ми створюємо рішення для платформ iOS та Android, активно обговорюємо потенційні перспективи майбутнього продукту. Крім цього, ми проводимо аналіз ринку та конкурентних продуктів. Наша мета – провести детальний аналіз вихідних даних, запропонувати технології та цифрові рішення, які надають додатку конкурентоспроможності на ринку.

PNN Soft - успішний та націлений на результат партнер

Ретельне дослідження ринку

Ми аналізуємо потреби вашого бізнесу, сильні та слабкі сторони конкурентів, а також попит клієнтів.

Тестування та запуск

Фахівці з контролю якості та тестування попередньо вивчають можливості мобільного додатка, щоб змоделювати поведінку кінцевих користувачів.

Технічне призначення

Спеціалізовані команди PNN Soft ретельно розробляють структуру програми, надаючи консультації щодо методології розробки та технологій, що впроваджуються.

Підтримка

Ми готові проконсультувати з питань підтримки існуючих продуктів та надати рекомендації щодо просування цифрових продуктів на ринку.

Експерти PNN Soft націлені на задоволення галузевих потреб бізнесу

Кожен консультант з мобільних додатків уважно вивчає потреби конкретного підприємства, націлюючись підвищення ефективності майбутньої роботи.

Ми готові надати консалтингові послуги з мобільного розробки на будь-якому етапі створення продукту. PNN Soft зосереджується на досягненні золотої середини, створюючи проєкт, який відповідає вимогам замовника та задовольняє потреби кінцевих користувачів. Наші фахівці надають інсайти як для стартапу розробки, так і для готового продукту, що вже вийшов на ринок.

Якщо ваша сфера бізнесу також потребує співпраці з консультантом з мобільних програм, заповніть форму нижче, щоб зв'язатися з нами.