1. Головна
  2. Рішення
  3. Мобільна розробка
  4. Мобільний UI дизайн

Мобільний UI дизайн

Наші фахівці створюють адаптивні UX-фрейми та UI-макети з урахуванням потреб вашого клієнта. PNN Soft охоплює рішення для інтернет-магазинів, мобільних додатків для банкінгу, веб/мобільних медичних порталів, бізнесу тощо.

page main image

Наші послуги з розробки UI містять:

Дослідження та аналіз

Компанія PNN Soft вважає, що визначення вимог та дослідження поточних ринкових тенденцій є невіддільною частиною розробки мобільних додатків. Тому ми прагнемо досягти глибоких галузевих знань, щоб відповідати очікуванням клієнтів і кінцевих користувачів.

UX дизайн

Основним критерієм UX є простота користувацького досвіду поряд з широким функціоналом, повністю сумісним зі смартфонами. Фахівці PNN Soft також звертають увагу на підвищенні інтерактивності шляхом впровадження закликів до дії, гейміфікації або воронок. Ми наголошуємо на ретельному та постійному тестуванні під час Agile-ітерацій.

UI дизайн

UI дизайнери прагнуть створювати візуальні ефекти відповідно до поточного іміджу бренду. Таким чином, фахівці дотримуються естетики бренду при впровадженні графічного стилю, підборі шрифтів і колірних схем. Проте, якщо ви прагнете оновити візуальний аспект цифрового продукту та підвищити рівень впізнаваності бренду, ми з радістю переглянемо ваш образ відповідно до побажань клієнтів.

Компанія має понад 20 років досвіду у дизайні інтерфейсів додатків, тому ми маємо впевненість у знаннях, накопичених протягом цього періоду. Однак наші спеціалісти завжди відкриті до думок кінцевих користувачів і готові реагувати на їхні пропозиції. Ми регулярно надаємо оновлення UI/UX для мобільних додатків на основі отриманого зворотного зв'язку.

Інструменти, які ми використовуємо

Незалежно від того, чи ви хочете створювати UI/UX дизайн для нативних чи кросплатформних рішень, ми володіємо всіма необхідними навичками для якісної розробки для iOS та Android, використовуючи такі інструменти, як Ionic, Flutter, Cordova та Xamarin.

  • iOS та Android на Ionic
  • Flutter
  • Cordova
  • Xamarin

Наша компанія створює інноваційні, але елегантні UI дизайни

Наша команда дизайнерів працює в тандемі з досвідченими інженерами-програмістами. Оскільки процес мобільного дизайну тісно пов'язаний з мобільною розробкою, ми активно сприяємо взаємодії між командами та постійно вдосконалюємо інструменти комунікації для забезпечення більш гармонійної співпраці.

Ми використовуємо методології Agile та Scrum для полегшення процесів проєктування та розробки. Це дозволяє нам отримувати більше гнучкості та впевненості: наша команда оперативно виправляє недоліки та оптимізує UI/UX. Фахівці PNN Soft працюють, щоб досягти бажаних результатів у найкоротший термін.

Наші дизайнерські рішення гарантують високу конверсію та легкість впровадження. Якщо вам потрібен надійний партнер у розробці мобільних додатків, надішліть нам запит на співпрацю. Наші фахівці зв'яжуться з вами для оцінки обсягу проєкту, після чого дизайнери PNN Soft представлять перші зразки UX-макетів.