1. Головна
  2. Рішення
  3. Веб разробка
  4. Розробка ігор

Розробка ігор

Розробка ігор — перспективний напрямок в сучасній IT індустрії. PNN Soft пропонує кросплатформних мобільних ігор для iOS (iPhone/iPad) і Android на основі новітніх технологій, таких як Unity3d, Photon і т.д.

page main image

Розробка ігор з PNN Soft

У сучасному світі розробка мобільних ігор є одним із найбільших сегментів індустрії розваг. За останні десять років індустрія відеоігор значно зросла. За ступенем впливу на споживачів та їх залучення до інтерактивного середовища цей сегмент давно виділився серед інших видів розваг. Розробка ігор на замовлення це одна з унікальних послуг, що пропонуються PNN Soft. Наша команда використовує нові ігрові технології, що робить нас надійним вибором для вас. Ми точно знаємо, які технології та засоби розробки найбільше підходять для створення вебігор. Фахівці приділяють увагу ігровій механіці, винагородам, залученості гравців та дизайну рівнів.

Ефективні комплексні послуги з розробки ігор

Як правило, до спектра послуг входить розробка концепції, дизайн персонажів, анімація та ігрова механіка. Ми також готові надати послуги з програмування та тестування ігор. Провідні компанії, що займаються проєктуванням та розробкою ігор пропонують універсальний набір для задоволення всіх потреб у розробці ігор. PNN Soft надає:

Розробка веб ігор послуги компанії PNN Soft

Компанія PNN Soft надає спеціалізовану команду розробників для створення вебігор та мобільних ігор. Ми забезпечуємо прозорий процес розробки у тісній співпраці із замовником на кожному етапі розробки. Усі роботи виконуються за заздалегідь узгодженим графіком. Ми також створимо графічні рекламні матеріали. Наші фахівці допоможуть вам опублікувати вашу програму/гру на Google Play, AppStore.