1. Головна
 2. Рішення
 3. Веб разробка
 4. Корпоративні вебрішення

Корпоративні вебрішення

Для оптимізації вашого бізнесу ми враховуємо всі вимоги, щоб зробити ваші ERP і CRM системи професійними платформами з сучасним дизайном і функціональністю. Одним з напрямків діяльності PNN Soft є корпоративні вебрішення будь-якої складності та масштабу.

page main image

Індивідуальні корпоративні платформи від PNN Soft

Команда фахівців PNN Soft має великий досвід та високу кваліфікацію у створенні якісних вебрішень. Наші фахівці забезпечують комплексну розробку та впровадження корпоративного програмного забезпечення, включаючи ERP та CRM, а також інші кастомні корпоративні рішення. Ми прагнемо задовольнити вимоги клієнтів щодо якості розробки та дизайну.

 1. Інтеграція робочих процесів та всіх систем підприємства в єдиний бізнес-процес.
 2. Автоматизація бізнес-процесів. Корпоративні вебсистеми – найкращий інструмент для оптимізації деяких процесів документообігу.
 3. Довіра клієнтів та зміцнення авторитету. Користувальницький вебсайт або програма справляє перше враження на користувачів.
 4. Розширення каналів маркетингу та прибутковості. Залучення потенційних клієнтів та підвищення коефіцієнта конверсії. Ефективне керування корпоративними веб системами дозволяє розв'язувати проблеми продуктивності та масштабованості.
 5. Забезпечує мобільний доступ до системи.
 6. Поліпшення маркетингової стратегії та підвищення адаптивності стратегії компанії.
 7. Підвищення рівня інформаційної безпеки.

Етапи розробки корпоративних ERP та CRM-систем у PNN Soft

Підготовка
Розробка й Тестування
Підтримка
Підготовка
 • Аналіз вимог замовника
 • Підготовка ТЗ і затвердження
 • Розробка концепту GUI
Розробка й Тестування
 • R&D
 • Реалізація застосунків
 • Забезпечення якості та тестування
Підтримка
 • Обслуговування та підтримка застосунків

Створення корпоративних вебрішень

Фахівці PNN Soft використовують Java (Java EE) C# для забезпечення інтеграції корпоративної системи бізнесу з іншими ІТ-системами підприємства.

Переваги корпоративних вебрішень включають:

Збільшення обсягу продажу

Підвищення лояльності клієнтів

Скорочення внутрішніх витрат

Ефективне керування робочими процесами

Гнучкість та масштабованість

Обробка та передача даних

Фахівці PNN Soft допоможуть вам визначитися з тим, як вибрати корпоративне вебрішення та підбере відповідні інструменти просування та оптимізації вашого бізнесу. Наше завдання – аналізувати, розробляти та впроваджувати корпоративні рішення, які допомагають досягти високої конкурентоспроможності шляхом об'єднання новітніх вебтехнологій. Ми впроваджуємо та інтегруємо компоненти та модулі систем управління в наявні продукти клієнтів. Крім того, PNN Soft готова розробити індивідуальні рішення з нуля.

Наші клієнти отримують ефективні рішення, які легко налаштовуються, які дозволять автоматизувати бізнес-процеси та ефективно підвищити продуктивність підприємства. Це не тільки підвищує помітність бренду в Інтернеті, а й приваблює нових потенційних клієнтів. Використовуйте потенціал розробки корпоративного ПЗ для свого бізнесу та створіть надійну платформу, яка взаємодіятиме з аудиторією та збільшуватиме продажі.

Ми будуємо внутрішні корпоративні вебсистеми для високонавантажених завдань. Заповніть форму нижче та ми проконсультуємо вас.