1. Головна
 2. Рішення
 3. Мобільна розробка
 4. Розробка для iOS

Розробка для iOS

PNN Soft - компанія, що займається розробкою застосунків для iOS, вже понад 20 років створює надійні галузеві рішення для iOS.

page main image

Многофункціональні iOS застосунки

Послуга розробки додатків під iOS будь-якої складності від компанії з PNN Soft. Ми співпрацюємо із замовниками по всьому світу. Виділені команди розробників мають великий досвід розробки iOS-додатків для iPad, iPhone, iPod Touch, Apple Watch. Компанія PNN Soft пропонує ефективні послуги з розробки iOS-додатків, спрямованих на підвищення прибутковості вашого бренду і забезпечення йому успішного онлайн просування.

Якщо ви хочете замовити розробку застосунку для iOS, то наші команди готові допомогти в інтеграції застосунків з портативними пристроями. Використовуючи можливості переносних технологій та IoT, ми створюємо застосунки з розширеною функціональністю, синхронізацією даних у реальному часі та зручністю взаємодії з користувачем на кількох пристроях. Від концептуалізації та проєктування до розробки та розгортання — компанія виконує кожен етап процесу розробки застосунків iOS з особливою увагою до деталей. Наш гнучкий підхід до розробки дає нам змогу адаптуватися до мінливих вимог ринку та реалізовувати проєкти вчасно і в рамках бюджету. Приділяючи особливу увагу якості, продуктивності рішення і задоволеності користувачів, ми створюємо додатки для iOS.

Розробка мобільних додатків iOS від PNN Soft

Технології для розробки iOS

objective-c logo
Objective-C

Objective-C - основна об'єктноорієнтована мова програмування, яку використовує Apple для розробки операційних систем iOS і OS X на різних пристроях.

swift logo
Swift

Swift - універсальна мова програмування, що працює з платформами Apple і кодом Objective-C. Вона спеціально розроблена для рішень і продуктів Apple.

rxswift logo
RxSwift

Реактивні методи цінні для компаній, які прагнуть створювати динамічні додатки та швидко реагувати на зміни в даних та інші оновлення.

react native logo
React Native

Наші програмісти використовують навички JavaScript для створення нативних додатків, забезпечуючи зручність їх використання. Це дозволяє одночасно розробляти додатки для iOS та Android.

xamarin logo
Xamarin

Xamarin необхідний для створення загальних баз даних і кросплатформних рішень. Технологія дає змогу компаніям швидше досягати результатів.

ionic logo
Ionic

Один із варіантів — використовувати стандартні вебтехнології, як-от JavaScript, HTML і CSS, для створення гібридних додатків із відкритим вихідним кодом.

flutter logo
Flutter

За допомогою Flutter ми створюємо скомпільовані додатки для Android, iOS, настільних комп'ютерів і вебплатформ у власному коді, використовуючи єдину базу коду. Це забезпечує вбудовану продуктивність і гнучкий користувацький інтерфейс.

arkit logo
ARKit

Якщо ваша мета — забезпечити стабільне і точне відстеження руху, розгляньте можливість використання платформи ARKit.

core ml logo
Core ML

Core ML - це платформа машинного навчання, яка покращує взаємодію з користувачем у різних продуктах Apple і забезпечує просту інтеграцію між пристроями.

Навіщо бізнесу розробляти застосунки для iOS?

Постійна підтримка замовників і бездоганне системне програмне забезпечення

Швидкий процес розробки

Велика аудиторія користувачів iOS з усього світу

Оптимізований для користувача дизайн застосунку та зручне середовище пристрою

Просте, але надійне тестування

Високий рівень безпеки

Розробка додатків для iOS на замовлення. Ми готові запропонувати різні моделі співпраці

Ми надаємо підприємствам консультації з розроблення застосунків для iOS, щоб обговорити з ними попередню ідею застосунку й отримати цінні рекомендації з розроблення програмного забезпечення для iPad/iPhone.

Наші спеціалізовані команди PNN Soft готові допомогти вам у створенні застосунку з нуля або модернізації наявної системи до рівня інноваційного рішення. Ми надаємо повний спектр підтримки та обслуговування застосунків, включаючи виправлення помилок, оцінку продуктивності та надійне тестування якості. Також ми готові надати допомогу у виведенні застосунку до магазину додатків.

  Переваги співпраці з командою PNN Soft

  Найміть розробника додатків для iOS - PNN Soft

  Станьте партнером компанії PNN Soft і дозвольте нам втілити вашу ідею застосунку для iOS у реальність. Рішення знайде відгук у цільової аудиторії та принесе суттєву фінансову віддачу. Незалежно від того, чи займається ваша команда стартапом або ви керуєте малим бізнесом чи підприємством, наші послуги розробки застосунків під iOS нададуть необхідну конкурентну перевагу в сучасному мінливому цифровому середовищі.

  Якщо ви замислюєтеся про розробку застосунку для iOS, зв'яжіться з нашою командою, щоб обговорити ідею проєкту. Ми знаємо, як оцифрувати бізнес і забезпечити компаніям успіх, використовуючи новітні технології.