1. Головна
 2. Рішення
 3. Мобільна розробка
 4. Розробка для Android

Розробка для Android

PNN Soft надає послуги з розробки застосунків для Android. Ми маємо 20-річний досвід співпраці з різними секторами бізнесу: охорона здоров'я, фінанси та банківська справа, гостинність, розваги, електронна комерція тощо.

page main image

Розробка застосунків під Android від PNN Soft

У PNN Soft ми використовуємо найбільш перевірені та гнучкі методології розробки, регулярно аналізуємо відгуки клієнтів для створення надійних програмних рішень. Розробка додатків під Android будь-якої складності з широким набором функцій — це послуга наших досвідчених фахівців. Ми також пропонуємо швидку перебудову наявного застосунку. Наші фахівці створюють нативні та кросплатформні мобільні додатки для бізнес-користувачів. Досвідчені експерти PNN Soft прагнуть розширити можливості цифрових рішень для отримання виняткових комерційних переваг. Ми широко впроваджуємо передові технології для створення додатків для Android, такі як IoT, машинне навчання, AR, VR, штучний інтелект та інші.

Розробка Android-додатків та які переваги цього рішення?

Компанія PNN Soft пропонує послуги з ефективного створення кастомізованих Android-додатків, здатних трансформувати користувацький досвід.

По-перше, у 2021 році кількість активних користувачів Android досягла 3 мільярдів. Усі вони щодня використовують мобільні застосунки.

По-друге, платформи Android дають змогу розробникам швидко та безперешкодно створювати застосунки для різних галузей бізнесу.

По-третє, процес створення застосунків актуальний завдяки використанню сучасних технологічних інструментів.

Розробка додатків на Android з PNN Soft - найкраще рішення

  Наші послуги з мобільного розробки для Android охоплюють:

  android tv logo
  Android TV
  android tablet logo
  Планшети
  android mobile logo
  Мобільні застосунки
  android watch logo
  Android Wear

  Ви можете замовити додаток Android для будь-якої групи пристроїв, зазначеної вище. Наша компанія спеціалізується на розробці рішень для переносних пристроїв, які є сумісними з операційною системою Android. Ми успішно втілили ряд індивідуальних проєктів, включаючи створення авторського спортивного застосунку, що працює на смартфонах, розумних годинниках та фітнес-трекерах. Наші експерти ретельно вивчають вимоги галузі та технічні особливості завдань. Ми обираємо оптимальні технології для реалізації надійних і продуктивних ІТ-проектів на пристроях Android.

  Співпраця з PNN Soft - компанією, що займається розробкою додатків для Android

  Якщо ви маєте намір замовити розробку Android застосунку, будь ласка, поділіться своїми ідеями, заповнивши форму нижче. Наші послуги включають узгодження графіків і вимог, розробку майбутньої структури команди та написання технічної документації. Процес розробки передбачає вибір технологічного стека, роботу над впровадженням дизайну, перевірку якості коду і проведення багаторазового тестування: як ручного, так і автоматизованого. PNN Soft забезпечує підтримку після запуску, охоплюючи оперативне виправлення можливих помилок. Ми готові забезпечити цілодобову технічну підтримку продукту та подальший його супровід. Наші фахівці модернізують рішення, оцінюючи слабкі сторони проєкту на підставі відгуків користувачів.

  Цифрувати свій бізнес ви зможете за допомогою технологічних досягнень PNN Soft, які принесуть успіх вашій галузі!