1. Головна
  2. Компанія
  3. Блог
  4. Портативні пристрої в мед...

Портативні пристрої в медицині та ефективне програмне забезпечення

page main image

Різні портативні медичні пристрої створені для того, щоб допомогти користувачам ефективно керувати своїм станом здоров’я. Портативні пристрої потребують програмного забезпечення, розробленого фахівцями ІТ-компаній. Такі пристрої мають безліч технічних особливостей, тому, розробка програмного забезпечення для портативного медичного обладнання потребує скрупульозного та уважного підходу. Розробники ІТ-компаній створюють нові рішення, які мають намір забезпечити все необхідне для сектора охорони здоров’я. Часто портативні медичні пристрої призначені для швидкої діагностики та контролю стану здоров’я. Такі переваги створюють конкурентоспроможність і ведуть до більш активного розвитку медицини. Наявність мобільного застосунку для таких пристроїв є важливим доповненням. Їх реалізація має не прямий вплив на якість послуг медицини та контроль охорони здоров’я. Серед найпоширеніших рішень для таких додатків є:

Сьогодні виробники медичного обладнання пропонують портативні модифікації пристроїв, призначених для бригад швидкої допомоги та екстрених служб. Точність первинного огляду, ефективність надання допомоги потерпілому і початкові реанімаційні заходи залежать від якості цієї техніки. Мобільні діагностичні пристрої набирають популярності у великомасштабних стаціонарних системах. Серед переваг можна виділити такі:

Сфера застосування портативних діагностичних пристроїв не обмежується невідкладною медичною допомогою. Легкість і компактність цих пристроїв дають змогу швидко переміщати їх по клініці, використовуючи для обстеження пацієнтів у важкому стані.

 Неоціненна роль портативних пристроїв

Healthcare digital transformation with PNN Soft: Custom software development

Портативне медичне обладнання — це малогабаритні технічні засоби, які використовуються в медичних цілях для діагностики, профілактики та лікування захворювань. Технічний прогрес дав змогу зменшити габарити такого обладнання до розмірів, що дають змогу помістити його в невелику валізу або зберігати на полиці в шафі.

Портативні пристрої для профілактики призначені для профілактики різних захворювань у людей і усунення факторів ризику. Як правило, такі пристрої використовують у домашніх умовах. Це чудовий спосіб зберегти здоров’я і працездатність. Завдяки цифровому рішенню портативні пристрої можна використовувати завжди і всюди. Використання портативних медичних пристроїв дає змогу користувачам поліпшити кровообіг, відновити полярність клітин і активувати ферментативну систему.

Моніторинг артеріального тиску став звичайною справою для людей з тенденцією до високого/низького кров’яного тиску. Як правило, бездротовий BPM значно портативніший. BPM кріпиться до плеча за допомогою інтелектуальної технології для запису та контролю артеріального тиску.

Інтелектуальні портативні системи моніторингу рівня глюкози дають змогу користувачам вимірювати рівень глюкози в крові під час повсякденної роботи. Процес smart element полягає в тому, що ці малогабаритні пристрої можуть підключатися до смартфона для моніторингу рівня цукру в крові та обміну цими даними з лікарем протягом дня. Люди, які страждають на діабет 1 типу, потребують поповнення своїх запасів інсуліну шляхом повторних щоденних ін’єкцій або через катетер. На відміну від цих ручних методів, новітня автоматизована система інсулінової помпи постійно контролює рівень глюкози. Крім того, він регулює рівень інсуліну практично без участі користувача.

У сучасних умовах розробники впроваджують комплексні рішення в галузі медицини, які можуть бути використані пацієнтами в домашніх умовах. Це значно скорочує роботу лікарів і дає змогу заздалегідь бути в курсі стану пацієнта під час постановки діагнозу. Оскільки популярність портативних гаджетів постійно зростає, існує велика потреба в розробці, тестуванні та обслуговуванні програмного забезпечення, необхідного для цих мобільних гаджетів.

Загальна важливість розробки мобільних додатків для охорони здоров’я

Мобільні пристрої стали невід’ємною частиною медичних установ. Популярність їх використання призвела до швидкого зростання попиту на послуги розробки медичного ПЗ і додатків. Нині доступно безліч мобільних додатків для надання допомоги працівникам медицини у вирішенні таких завдань, як:

Мобільні додатки надають безліч переваг медичним закладам. Їхні можливості розширюють доступ до інструментів для надання медичної допомоги. Їхня робота сприяє кращому ухваленню клінічних рішень і поліпшенню результатів лікування пацієнтів. Незважаючи на переваги, які вони пропонують, щодня розробляються дедалі ефективніші стандарти та методи перевірки мобільних медичних застосунків для забезпечення належного використання та інтеграції складних інструментів у медичну практику. Ці заходи збільшать результат виходу на ринок медичних додатків.

Software Development for Medical Devices | PNN Soft

У чому полягає переваги створення мобільних додатків для медицини

Причини використання мобільних додатків в охороні здоров’я

Розробка мобільних додатків у сфері охорони здоров’я — це сучасний “поштовх” у майбутнє для лікарів, медсестер та іншого персоналу. Розробка мобільних додатків для медицини полегшила доступ до інформації про пацієнтів. Крім того, постійне оновлення інформації, що відстежує стан здоров’я пацієнтів.

Цифровізація відкриває нові можливості для користувачів у віддалених місцях. За допомогою смартфона та підключення до Інтернету в будь-якому куточку світу користувач може звернутися до лікаря для консультації.

Наразі мобільні додатки використовуються для низки інших цілей, пов’язаних зі здоров’ям, як-от втрата ваги, здоров’я жінок, планування і ведення вагітності, догляд за літніми людьми тощо. Ці інтереси відкривають двері для нових можливостей у цій галузі.

Нині використання фітнес-трекерів і переносних пристроїв для здоров’я значно зросло. Додатки для здоров’я нададуть користувачам можливість постійно стежити за своїм здоров’ям. Це дає можливість стежити за станом вашого здоров’я, щоб залишатися активним. А також сприяє досягненню найкращих результатів. Фітнес-трекери та носимі пристрої допомагають людям думати про своє здоров’я. Показники, які можна відстежувати за допомогою цих гаджетів, охоплюють: споживання калорій, дієту, діабет, серцебиття, фізичні вправи та багато іншого.

Medical Device Software Development | PNN Soft

Medical applications have become a daily necessity and have simplified complex tasks. The application is beneficial not only to patients but also to medical staff and hospital administrators. Thus, customer satisfaction has increased the brand value of those healthcare providers who have implemented such healthcare applications. Today, the healthcare industry is undergoing large-scale transformations. As always, doctors and nurses provide effective treatment of patients with ease and comfort of the patient. The introduction of portable devices in medicine will improve the effectiveness and result of treatment. There are many reasons to use the app for healthcare. They simplify complex tasks and help you make the right decision. Apps have already revolutionized the healthcare industry. Thanks to the constant development of technology, users are given a unique opportunity. In the future, we can expect a much larger number of functions that will satisfy the needs of both doctors and users.