1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Вебдодаток для резервування місць і купівлі квитків у кінотеатрах, театрах, авіа та транспортних компаніях

Вебдодаток для резервування місць і купівлі квитків у кінотеатрах, театрах, авіа та транспортних компаніях

page main image

Опис Проєкту:

Система резервування квитків являє собою інтерактивний компонент, що візуально відображає вільні та зарезервовані місця. Під час підведення курсору миші до місця виводиться додаткова інформація: ряд, місце, ціна. Під час кліку мишкою на вільному місці користувач заносить його до свого списку резервування. Компонент може бути адаптований та інтегрований для різних онлайн сервісів, що надають користувачам можливість резервування місць або купівлі квитків: театри, кінотеатри, ресторани, готелі, авіа та транспортні компанії.  

Функціональність: 

Система резервування квитків представляє собою інтерактивний компонент, що візуально відображає вільні та зарезервовані місця. Під час підведення курсору миші на екрані до місця в кінотеатрі, виводиться додаткова інформація: ряд, місце, ціна. Під час кліку мишкою на вільному місці користувач заносить його до свого списку резервування. Компонент може бути адаптований та інтегрований для різних онлайн-сервісів, що надають користувачам можливість резервування або купівлі квитків онлайн: театри, кінотеатри, ресторани, готелі, авіа та транспортні компанії.  

Технічні Особливості:

SVG (Scalable Vector Graphics) – є мовою для опису двовимірної графіки та графічних додатків в XML з World Wide Web Consortium (W3C). За допомогою SVG веброзробники та дизайнери отримують потужний інструмент для динамічного генерування високоякісної графіки з реальних об’єктів із чітким структурним та візуальним контролем. 

Міць і гнучкість мови SVG виходить із таких особливостей цієї веборієнтованої технології, як:

Для ознайомлення з подібними проєктами, перейдіть на наш блог.