1. Головна
  2. Портфоліо
  3. ERP-система управління бізнес-процесами та документообігом промислового підприємства

ERP-система управління бізнес-процесами та документообігом промислового підприємства

page main image

Опис Проєкту

Команда PNN Soft реалізувала рекомендований проєкт розробки ERP-системи для поліграфічної компанії. Ми надали повний комплекс ІТ-послуг: збір вимог до системи, аналіз вимог і дизайн системи, розробка чинного прототипу робочого процесу, уточнення потреб клієнта і надання остаточного рішення, тестування з подальшим розширенням функціональності. Інформаційна розподілена ERP-система, створена нашими фахівцями, дає змогу автоматизувати бізнес-процеси управлінського обліку та оперативного управління підприємством на основі збору, обліку та обробки управлінської інформації в єдиній базі даних. Це програмне забезпечення забезпечує роботу як на одному комп’ютері, так і для віддаленої роботи через інтернет/інтранет.

Функціональність:

Технічні Особливості:

З технічної точки зору проєкт описує необхідний бізнес-процес як таку послідовність дій: прийняти вхідний запит від замовника – перевірити доступність ресурсів на складі – скласти запит на виконання робіт – сформувати план виконання, з можливими перервами – прийняти кінцевий продукт, відправити залишки, якщо такі є, назад на склад – закрити запит.  

Цей робочий процес було реалізовано з використанням модульної технології та засновано на власній платформі JPortalBase компанії PNN Soft. Як можливе доповнення до початкового робочого процесу фахівці компанії PNN Soft запропонували враховувати і відправляти залишки матеріалів, якщо такі залишаються, назад на склад. У цій новій функції клієнт побачив перевагу обліку зекономлених ресурсів. У результаті було підписано доповнення на модернізацію початкової системи.

Ресурси:

Для ознайомлення з подібними проєктами, перейдіть на наш блог.