1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Вебдодаток для проєктування дизайну меблів, калькуляції та формування замовлення

Вебдодаток для проєктування дизайну меблів, калькуляції та формування замовлення

page main image

Опис Проєкту

Counter Intelligence – це вебдодаток для автоматизації бізнес-процесів проєктування та виготовлення стільниць. Застосунок організовано у вигляді набору вебформ і діалогів, які покривають увесь цикл виробництва стільниці: від приймання початкового замовлення від клієнта, проєктування стільниці, вибору дизайну конструктивних елементів до калькуляції вартості замовлення та відправлення готового виробу замовнику.

Однією з головних особливостей додатку є CAD-модуль візуального інтерактивного проєктування стільниці на основі SVG-плагіна до веббраузера. 

Функціональність: 

Модуль CounterCAD Designer використовує можливості програмування на скриптових мовах SVG-плагіна, чим забезпечує інтуїтивно зрозумілий і дружній інтерфейс, що дає змогу користувачеві швидко і легко створювати складні ескізні креслення для стільниць.

Цей модуль складається з вбудованої бібліотеки, яка містить велику кількість шаблонів для стільниць і різної продукції. Користувач може вибрати готовий шаблон стільниці, або ж створити власний ескіз і зберегти його в бібліотеці для подальшого використання.

Коли шаблон стільниці на креслярській дошці, користувач може налаштувати різні параметри шаблону, такі як: геометричні розміри, матеріали, колір. Крім того, користувач може додати різну продукцію або особливості стільниці, необхідні для задоволення потреб замовника. Наприклад, програма дає можливість додати рукомийник або отвір для рукомийника для врізання в стільницю, позначити місця врізання краю стільниці, пазів і виходів електроприладів та інших необхідних елементів оформлення стільниці згідно із замовленням клієнта. 

Модуль CounterCAD Designer також може генерувати друковану версію ескізу креслення, яку можна роздрукувати безпосередньо через браузер або ж зберегти на локальному комп’ютері для подальшого використання. 

Технічні Особливості: 

Ресурси:

Для ознайомлення з подібними проєктами перейдіть на наш блог.