Портал адміністрування системи управління бізнес завданнями

page main image

PNN Soft має багаторічний досвід у сфері ІТ-рішень для бізнесу. Компанія пропонує програмні рішення та застосунки для охорони здоров’я, освіти, банківської справи, електропостачання тощо. Окрім того, розробники компанії створили системи управління завданнями і впровадили для них ефективні рішення. Система включає в себе портал адміністрування завдань і додаток з адміністрування завдань для iOS і Android.

Опис Проєкту

Портал адміністрування системи управління завданнями інтегрований з комплексним додатком для ринкової платформи. Портал забезпечує ефективний і впорядкований обмін повідомленнями між двома комп’ютерними системами.

Інструменти дають змогу керувати системою доступу користувачів. Окрім того, PNN Soft пропонує платформу, як рішення для вибору аудиторії на основі фільтрів для конкретних завдань. Інтеграція з ринковою платформою існує для управління доступом і призначення дозволів.

1. Управління сайтом для:

2. Завдання адміністрування через мобільний додаток:

Технології

Співробітники PNN Soft мають високу кваліфікацію. Розробники, тестувальники, дизайнери та маркетологи працюють над кожним проєктом. Розробники компанії використовували сучасні, ефективні технології та методології. Для реалізації рішень адміністративних завдань PNN Soft використовує AWS, NET 4.5, Angular JS, Objective-C, Java і MS SQL Server. Детальнішу інформацію про наш досвід застосування різних технологій і проєктів, реалізованих компанією, можна знайти в розділах Технології та Портфоліо.