1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Система автоматизації бізнес-процесів кредитування для провідного банку з використанням продуктів IBM BPM і Oracle

Система автоматизації бізнес-процесів кредитування для провідного банку з використанням продуктів IBM BPM і Oracle

page main image

Опис Проєкту

Розробка автоматизованої системи, що забезпечує багаторазове опрацювання та аналіз даних кредитних заявок клієнтів банку, включно з отриманням повної інформації про клієнта для подальшої видачі кредиту. Система забезпечує високий рівень безпеки, заснований на цифрових сертифікатах. Програмне рішення забезпечує функціональність для інтеграції внутрішніх і зовнішніх фінансових сервісів і завдань з ручною обробкою. Сервісна шина підприємства (ESB) використовується як сполучна інфраструктура для інтеграції додатків і сервісів і дає змогу розробляти Сервіс-орієнтовану архітектуру (SOA).

Наша компанія реалізувала проєкт для великого українського банку, метою якого була автоматизація роботи відділу кредитування, спрощення роботи співробітників відділу і скорочення терміну обробки заявки на кредит. В основі проєкту – впровадження корпоративного порталу IBM WebSphere і розробка окремих унікальних модулів з нуля.

Для видачі кредиту обробляються дані багатьох внутрішніх банківських систем: стан рахунку, історія звернень, оцінка ризиків; зовнішні системи: міжбанківський реєстр кредитів, база МВС, судів тощо. Ці системи надають необхідні нам дані у вигляді вебсервісів, наше завдання – підключити їх до загальної шини обміну даними – Enterprise Service Bus. Таким чином, система сама автоматично збирає необхідну інформацію про благонадійність позичальника.

Компанія PNN Soft запровадила:

Додатково:

Функціональність:

Технічні Особливості:

Результат:

Для ознайомлення з подібними проєктами, перейдіть на наш  блог.