1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Як ми створюємо веббраузер BLE

Як ми створюємо веббраузер BLE

page main image

Опис Проєкту

Компанія PNN Soft розробила унікальний веббраузер BLE для швидкого та надійного бездротового підключення пристроїв vie Bluetooth до вебсайтів. Додаток, створений для мобільних пристроїв на базі iOS, дає змогу швидко під’єднатися до стороннього пристрою за допомогою функції BLE. Додаток Bluefy підтримує передові технології Інтернету речей, але залишається дуже простим, зручним та інтуїтивно зрозумілим у використанні. Bluefy підтримує iOS 11.0 або пізніші версії.

Web bluetooth browser

Ключові Характеристики

Bluefy app for iOS

Основні аспекти застосунку

Ми реалізуємо в браузері Bluefy спеціальні функції для веброзробників. Тепер Bluefy дає розробникам можливість створювати вебрішення, які працюватимуть на всіх пристроях iOS. Головна вимога для запуску вашого сайту через наш браузер полягає в тому, що він має підтримувати захищене https-з’єднання.

Підтримка сучасних технологій – Web Bluetooth API – це спосіб, за допомогою якого вебсайти, що працюють у центральній ролі, легко підключаються до віддаленого сервера GATT через BLE.

Web Bluetooth API

Рішення Bluefy

Підключення вебсайту до сторонніх пристроїв без дротів – це нова можливість для технології IoT міцно закріпитися в нашому житті. Користувачі отримують широкий спектр послуг, взаємодіючи з оточуючими гаджетами, які охоплюють інтелектуальне управління будинком, моніторинг здоров’я, автомобільну промисловість,тощо. Найголовніше те,що ми можемо гарантувати високий рівень захисту.

Підтримка застосунку після розробки

Ми постійно вдосконалюємо Bluefy smart Browser для потреб користувачів.

Потрібна iOS 11.0 або пізніша версія. Сумісний з iPhone, iPad і iPod touch.

Завантажити Додаток Bluefy