ІТ-консалтинг

Scroll

Blog

Як додаток може бути "доброзичливим" або чому розробка UX-дизайну така важлива?

Розробка UX ─ це процес поліпшення загального досвіду користувачів під час їхньої взаємодії з додатком або вебплатформою. Наші фахівці приділяють увагу кожному елементу зовнішнього вигляду IT-продукту. Ця стаття присвячена важливості UX для цифрового продукту та тому, яким чином він впливає на успіх бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Послуги з розробки ПЗ на замовлення для управління персоналом

Для досягнення найкращих результатів у роботі співробітників було розроблено системи, завдяки яким забезпечується автоматизація управління персоналом. Ефективність та оптимізація процесів суттєво впливають на кінцевий результат роботи компанії.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Тенденції хмарних рішень у 2022 році

Популярність рішень для хмарної розробки значно зросла в період з 2020 по 2022 рік, коли багато підприємств шукали шляхи для оптимізації робочих процесів і досягнення більшої гнучкості комунікації співробітників. Ба більше, очікується, що до кінця 2022 року майже всі світові компанії використовуватимуть хмару.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ІТ-рішення для логістики та ланцюжка поставок

Програмні рішення для управління ланцюгами поставок і логістики є невід'ємною частиною ефективного процесу роботи. ІТ-рішення для автоматизації логістики викликають підвищений інтерес з боку великого і малого бізнесу. Тому, впровадження ПЗ в ланцюжок поставок стає пріоритетним для бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Чи варто вашій компанії переходити на хмарну POS-систему?

Оскільки технології роздрібної торгівлі швидко розвиваються, підприємства намагаються не менш динамічно досліджувати діджитал простір. Щоразу, коли клієнти беруть товар з вашого стенду, оформляють замовлення онлайн або підходять до каси, вони перебувають у точці продажу (a point of sale). Як збільшити шанс покупки та розширити коло лояльних клієнтів?

ДЕТАЛЬНІШЕ
Розробка програмного забезпечення для Фінтех

Нині більшість банків віддають перевагу мобільним додаткам для надання просунутих послуг своїм клієнтам. Фінтех відкриває нові фінансові технології в цій галузі. За допомогою фінансових програмних рішень компаніям вдається підвищити продуктивність праці співробітників і задоволеність клієнтів. Це розширена можливість підвищити масштабованість і ефективність бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Які рішення на PHP є найкращими?

Сьогодні помітна прогресуюча популярність мови програмування PHP. PHP — це універсальна серверна скриптова мова загального призначення. Вона використовується для розробки вебсайтів або вебдодатків. Які рішення надає PHP type для клієнта, приклад наведено нижче.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Автоматизовані виробничі рішення

Автоматизація виробництва є невід'ємною частиною прогресу. Її можливості полягають у повному контролі пристроїв та їх автоматизації. Цей процес підвищує ефективність роботи завдяки виконанню трудомістких технічних завдань у найкоротші терміни. Основна роль впровадження систем автоматизації полягає в підвищенні рівня мобільності та полегшенні роботи співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Чому розробка CRM-системи є пріоритетною для бізнесу?

Будь-яка програма, що дає змогу створити централізовану систему, в якій легко відстежувати та пріоритизувати запити споживачів, керувати ними та оперативно на них реагувати — це система обслуговування клієнтів. Компанії, як правило, інтегрують ці рішення з програмним забезпеченням CRM, щоб надавати агентам контекстні дані (наприклад, історію покупок споживачів).

ДЕТАЛЬНІШЕ
Оформити Заявку

Оформіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Дякуємо за ваш запит!

Ми отримали ваш запит і дуже цінуємо ваш інтерес до нашої компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.