Mobile

Scroll

Portfolio

Ефективний додаток для збору даних з Bluetooth-підключенням

Додаток для збору даних iOS і Android за допомогою Bluetooth Low Energy. Підходить для додатків Інтернету речей малого та середнього розміру.

ДЕТАЛЬНІШЕ
OBD Car Doctor — понад 3 500 000 завантажень! Входить до ТОП-10 додатків рубрики Транспорт на Google Play!

Додаток OBD Car Doctor Андроїд — найбільш завантажуваний додаток на Google Play у розділі Транспорт — понад 3 500 000 завантажень! Додаток для OBD-II діагностики, щоб зробити вас найкращим водієм!

ДЕТАЛЬНІШЕ
OBD Car Doctor iOS — найбільш завантажуваний додаток на AppStore для OBD-II діагностики авто — понад 500 тисяч завантажень!

Разом з OBD Car Doctor iOS ви відчуєте перевагу нових можливостей і додаткових функцій найбільш завантажуваного додатка на AppStore. Тисячі користувачів по всьому світу, сотні щасливих водіїв. Станьте одним із них!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Android-додаток для вимірювання швидкості розгону авто з використанням GPS і акселерометра

Мобільний додаток під Android створено спеціально для автомобілістів, любителів швидкості. Водії, які цікавляться швидкісними можливостями свого авто знайдуть його дуже цікавим.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Розвиваюча гра для дітей та дорослих ─ «Збери картинку»

Розвиваюча гра «Збери картинку» — Kids' Creative Puzzle для малюків і дошкільнят, а також дорослих.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Android-додаток ─ Щоденник здоров'я

Android-додаток «Щоденник здоров'я» призначений для запису та зберігання параметрів організму, покликаний допомогти уникнути або запобігти розвитку різноманітних хронічних захворювань: хвороб серця, судин, цукрового діабету, надмірної ваги та ін.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Street Racing Спідометр

Street Racing Спідометр — створено спеціально для автомобілістів, любителів швидкості. Водії, які цікавляться швидкісними можливостями свого авто знайдуть його дуже цікавим.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Sport Gear Tracker ─ чудове рішення для спортсменів!

Sport Gear Tracker — Android-додаток для контролю пульсу, запису, аналізу ефективності навантаження під час тренування або будь-якої фізичної активності.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Android/iOS додаток, що працює з технологією iBeacon, для компанії з нерухомості

Замовний Android/iOS додаток, що базується на взаємодії з сучасним пристроєм-маяком iBeacon. Додаток надає користувачам доступ до різної інформації, реклами, акцій тощо з мобільного пристрою, коли користувач перебуває в зоні дії маяка iBeacon.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Оформити Заявку

Оформіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Дякуємо за ваш запит!

Ми отримали ваш запит і дуже цінуємо ваш інтерес до нашої компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.