1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Sport Gear Tracker ─ чудове рішення для спортсменів!

Sport Gear Tracker ─ чудове рішення для спортсменів!

page main image

Sport Gear Tracker – BLE Пульсометр + Android Wear

Sport Gear Tracker – Android-додаток для контролю пульсу, запису, аналізу ефективності навантаження під час тренування або будь-якої фізичної активності! І навіть БІЛЬШЕ – слухайте улюблену музику в темп тренування. З SGT ви просто та зручно відстежите ваш пульс, витрату калорій, час тренування та багато іншого.

Увага! Потрібна наявність пульсометра-датчика в нагрудному поясі або браслеті з підтримкою Bluetooth 4.0 SMART (Bluetooth Low Energy (BLE)), або смарт-годинник на Android Wear з датчиком серцебиття (вбудований пульсометр), або в поєднанні із зовнішнім сенсором серцебиття (зовнішній пульсометр).

Sport Gear Tracker + Смарт-годинник Android Wear 

Після встановлення програми Sport Gear Tracker на своєму Android телефоні, Ви можете автономно використовувати його також на Android Wear. Смарт-годинник може використовувати вбудований або зовнішній сенсор, завдяки яким прогрес тренування відображається безпосередньо на циферблаті. Телефон потрібен тільки для налаштування/зміни базових параметрів (вік, вага, стать).

sport-gear-tracker-app

Sport Gear Tracker + Пульсометр Bluetooth 4.0 SMART  

SGT під’єднується з телефона до вашого пульсометра (нагрудний ремінь, браслет або інший), використовуючи Bluetooth SMART і Ви можете контролювати перебіг тренування на смартфоні. Записані параметри зберігаються в історії тренувань на вашому телефоні.

Функції:

Підтримуються такі монітори серцевого ритму:

Підтримуються такі портативні пристрої:

mobile-apps-for-sport
sport-tracker-app

Важливо!!!

Не підтримує Samsung Gear і годинники на інших операційних системах (наприклад, Tizen пристрої).