1. Головна
 2. Портфоліо
 3. OBD Car Doctor iOS – найбільш завантажуваний додаток на AppStore для OBD-II діагностики авто – понад 500 тисяч завантажень!

OBD Car Doctor iOS – найбільш завантажуваний додаток на AppStore для OBD-II діагностики авто – понад 500 тисяч завантажень!

page main image

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК

inCarDoc iOS

Разом з OBD Car Doctor iOS ви відчуєте перевагу нових можливостей і додаткових функцій найпопулярнішого додатка, що завантажується найбільше на AppStore. Тисячі користувачів по всьому світу, сотні щасливих водіїв. Станьте одним із них!

500+ K ЗАВАНТАЖЕНЬ

Опис Проєкту

Мобільний додаток OBD Car Doctor iOS дає змогу приєднуватися до бортового комп’ютера автомобілів, які підтримують специфікації OBD-II, незалежно від протоколу зв’язку та марки авто, за допомогою оточення Wi-Fi і аналізувати стан різних параметрів двигуна та авто в режимі реального часу за допомогою смартфона.

Функціональність:

 1. Сполучення з Bluetooth OBD-II адаптером
 2. Читання помилок авто і їх розшифровка (DTC-пам’ять)
 3. Стирання помилок (погасити лампочку MIL – Check Engine), а також інших збережених параметрів
 4. Читання і запис параметрів у режимі реального часу (швидкість, число обертів, температура, лямбда, а також інші різні сенсори авто)
 5. Побудова графіків
 6. Читання VIN-номера кузова
 7. Запис параметрів у фоновому режимі
 8. Перегляд і надсилання збережених трас параметрів
 9. Підтримка GPS для прив’язки параметрів до траси
 10. Відображення витрати пального (витрата пального за час)
 11. Відсилання даних на сервер obd-car-doctor.com
 12. Консольний режим для ручного введення команд OBD-II і налаштування адаптера (використовуйте опцію “Test”-“Console” для дозволу консольного режиму)
 13. Підтримка графічних віджетів для даних у реальному часі