1. Головна
  2. Компанія
  3. Наші продукти
  4. Sport Gear Tracker

Sport Gear Tracker

page main image

Sport Gear Tracker – BLE Heart Rate Monitor (HRM) + Android Wear

Sport Gear Tracker – Android додаток для контролю пульсу, запису, аналізу ефективності навантаження під час тренування або будь-якої фізичної активності! І навіть БІЛЬШЕ – слухайте улюблену музику в темп тренування. З SGT Ви просто і зручно відстежите Ваш пульс, витрата калорій, час тренування і багато іншого.

Увага! Потрібна наявність пульсометра-датчика в нагрудному поясі або браслеті з підтримкою Bluetooth 4.0 SMART (Bluetooth Low Energy (BLE) або смарт-годинник на Android Wear з датчиком серцебиття (вбудований пульсометр), або у поєднанні із зовнішнім сенсором серцебиття (зовнішній пульсометр).

Sport Gear Tracker + Смарт годинник Android Wear 

Після встановлення програми Sport Gear Tracker на своєму Android телефоні, ви можете автономно використовувати його також на  Android Wear. Смарт-годинник може використовувати вбудований або зовнішній сенсор, завдяки чому прогрес тренування відображаються безпосередньо на циферблаті. Телефон потрібен тільки для налаштування/зміни базових параметрів (вік, вага, стать).

Sport Gear Tracker + Пульсометр Bluetooth 4.0 SMART.

SGT під’єднується з телефона до Вашого пульсометра (нагрудний ремінь, браслет або інший), використовуючи Bluetooth SMART і Ви можете контролювати хід тренування на смартфоні. Записані параметри зберігаються в історії тренувань на вашому телефоні.

Можливості:

Підтримуються такі монітори серцевого ритму:

Підтримує такі портативні пристрої:

Важливо!!!

Також, читайте про налаштування та правильне використання програми Sport Gear Tracker на Android Wear смарт-годинниках та смартфоні на сторінці FAQ.

Також, Privacy Policy